Команда CANiK посіла перше місце в Боснії та Герцеговині

CANiK, одна з провідних компаній оборонної промисловості в Туреччині та світі, біжить від успіху до успіху зі своєю стрілецькою командою CANiK Team.

Спортсмени команди CANiK Team, яка з дня свого заснування набула великого імпульсу, вигравши багато нагород у різних дисциплінах, досягають перших місць у всьому світі, демонструючи свої навички в різних дисциплінах стрільби, особливо у стрільбі з пістолета.

У цьому контексті 21-22 вересня в Сараєво, Боснія і Герцеговина, відбувся національний чемпіонат B&H IDPA. У змаганнях, де демонстрували свої таланти спортсмени з понад 10 країн, атлет команди CANiK Альперен Кивилджим посів перше місце в загальному заліку та отримав нагороди «Найточніший», «Чемпіон з оптики» та «Високі міжнародні нагороди». Кивилджим, який привернув увагу нагородами, які він виграв у США, а також на Чемпіонаті Європи 2024 року, сказав, що CANiK Academy продовжить свій успіх завдяки науково обґрунтованим програмам професійного навчання.